درباره گشتاور

درباره گشتاور

آنچه در این مجموعه می بینید حاصل تلاش های اینجانب محمد کهتری کارشناس مهندسی مکانیک و بسیاری از همراهانم از جمله فرزندانم می باشد. بهروز کهتری مهندس مکانیک و علی کهتری مهندس الکترونیک و کارشناسی ارشد مدیریت تولید می باشند.


شرکت گشتاور در دو بخش عمده و در دو واحد جداگانه فعالیت می نماید:

واحد تهران ابزار سازی شامل تجهیزات و قالبهای صنعتی است که بعد از جاجرود، شهرک صنعتی خرمدشت قرار دارد عمده فعالیت این واحد در حال حاضر ساخت ماشین های رول باز کن و همچنین طیف وسیعی از فیدرهای پنوماتیک که وظیفه بستر ورودی قالب و پرس و تغذیه ورق آهن به داخل مجموعه قالب و پرس را به عهده دارند.
دومین واحد این شرکت در شهر کاشان مستقر می باشد که تولید لوازم خانگی را در دستور کار دارد. تولید کولر آبی با طراحی کاملا جدید و نیز تولید انبوه پروانه های (Blowers) دمنده کولری و صنعتی ازجمله محصولات این شرکت می باشد. محصول پروانه کولر آبی با کیفیت عالی و قیمت تمام شده مطلوب مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان کولر آبی است.

 • دمنده های صنعتی
  دمنده های صنعتی
  تولید کولر آبی با طراحی کاملا جدید و نیز تولید انبوه انواع دمنده های خانگی و صنعتی از جمله محصولات این شرکت می باشد. استفاده از دانش روز دنیا در ساخت دمنده ها یکی استراتژی های ما در این سالها بوده است.
 • ابزار سازی
  ابزار سازی
  شرکت گشتاور طی 40 سال گذشته بسیاری از خطوط تولید در سطح کشور را تجهیز کرده است. از آن جمله می توان به راه اندازی خطوط تولید کولر آبی (شامل قالب ها و ماشین آلات) برای بیش از 10 شرکت لوازم خانگی اشاره کرد. همچنین در سالهای اخیر فیدرهای سروو و پنوماتیک شرکت گشتاور جایگاه مناسبی را در صنعت کشور ایجاد نموده است.

مدیران

 • گشتاور
  محمد کهتری
  کارشناس مکانیک (رئیس هیئت مدیره)
 • گشتاور
  بهروز کهتری
  کارشناس مکانیک (مدیر واحد تهران)
 • گشتاور
  علی کهتری
  کارشناس ارشد مدیریت تولید (مدیر واحد کاشان)