سالهاست که تولید کنندگان کولر آبی برای تثبیت پروانه کولر بر روی محور محرک آن از بوش های تراشکاری شده استفاده می کنند. این بوش ها به دلیل دور ریز زیاد و سختی تولید دارای قیمت تمام شده نسبتا بالایی هستند. علاوه بر این استفاده از لوله های نامرغوب به عنوان مواد اولیه برای کاهش قیمت و ایجاد قیمت رقابتی باعث شده تا کیفیت مجموعه پروانه کولر به خاطر این قطعه کوچک به خطر بیافتد.
شرکت گشتاور محصولی جدید را به بازار عرضه نموده است که علاوه بر قیمت مناسب، یکنواختی و سهولت در تولید انبوه این قطعه را تضمین می نماید. بوش های گشتاور طی چند مرحله پرسکاری با کیفیت یکنواخت تولید و آماده ارائه به کارخانجات کولر سازی می باشد.

 

 
همچنین پرچ مناسب و ماندگار بوش بر روی پروانه مزیت دیگر آن نسبت به مدل های قدیمی است. با استفاده از این بوش ها شش شیار دور رینگ جهت وارد شدن شیار های بوش ایجاد شده و مرکز رینگ سوراخ مطابق اندازه محور (در مدل های 5000 و 7000 اندازه شفت 25.4 میلیمتر و در کولر مدل 3500 اندازه آن 19 میلیمتر می باشد) ایجاد میگردد. اندازه دقیق و یکنواخت در سوارخ ایجاد شده در وسط رینگ ها و بوش ها در کاهش لنگی های احتمالی موجود موثر خواهد بود.
در صورت سفارش بیش از 20/000 عدد از این محصول قالب مذکور که شیار های روی رینگ را تدارک می نماید، به صورت رایگان تقدیم می گردد.
از دیگر مزیت های بوش های شرکت گشتاور می تواند به قیمت مناسب و داشتن مهره استاندارد جهت بستن پیچ اشاره کرد.