4 مدل پروانه (Blower) مخصوص کولر آبی  2500،  3500، 5000 و 7000 از محصولات تولید انبوه گشتاور است که با کیفیت عالی و پایدار با قیمت مناسب و ارزان در اختیار کلیه کارخانجات کولر آبی ایران قرار دارد.
سالهاست که با امنیت و اطمینان خطوط تولید بسیاری از کارخانجات کولر آبی از پروانه های کولری گشتاور استفاده نموده و کیفیت محصولات خود را به صورت فوق العاده ارتقاع می دهند.

ادامه مطلب: تولید انبوه پروانه های کولر آبی – Blowers

این نسل جدید از بلوور های سانتریفیوژ با دیسک های محرک در وسط ساختاری را فراهم نموده است که حداکثر بازدهی، فشار و هوادهی را امکان پذیر می سازد.  پره ها در سه نقطه به وسیله رینگ ها و دیسک ها درگیر و فیکس می شود که استحکام این نوع پروانه را بسیار بالا می برد. همچنین در این مدل بازوهای رینگ ها حذف شده است که باعث کاهش موانع حرکت سیال هوا می گردد.

ادامه مطلب: پروانه های توربو کولر آبی (با دیسک وسط)

در سالهای اخیر بسیاری از شرکت های تهویه مطبوع برای تهیه بلوور های (پروانه های) فلزی دستگاه های فن کویل و داکت اسپلیت دست به دامان شرکت های چینی و اروپایی شده اند اما اکنون شرکت گشتاور این افتخار را دارد که پروانه های فن کویل و داکت اسپلیت را همراه با هاوزینگ به عنوان محصول جدید خود با بهترین کیفیت به شرکت های تهویه مطبوع معرفی نماید.

ادامه مطلب: پروانه فن کویل - داکت اسپلیت

سالهاست که تولید کنندگان کولر آبی برای تثبیت پروانه کولر بر روی محور محرک آن از بوش های تراشکاری شده استفاده می کنند. این بوش ها به دلیل دور ریز زیاد و سختی تولید دارای قیمت تمام شده نسبتا بالایی هستند. علاوه بر این استفاده از لوله های نامرغوب به عنوان مواد اولیه برای کاهش قیمت و ایجاد قیمت رقابتی باعث شده تا کیفیت مجموعه پروانه کولر به خاطر این قطعه کوچک به خطر بیافتد.
شرکت گشتاور محصولی جدید را به بازار عرضه نموده است که علاوه بر قیمت مناسب، یکنواختی و سهولت در تولید انبوه این قطعه را تضمین می نماید. بوش های گشتاور طی چند مرحله پرسکاری با کیفیت یکنواخت تولید و آماده ارائه به کارخانجات کولر سازی می باشد.

ادامه مطلب: بوش پروانه کولر آبی